Akustické panely - vzorky

Vážení zákazníci, rádi bychom vám nabídli možnost objednat si vzorky našich jedinečných designových dřevěných panelů, které jsou skvělým řešením pro váš interiér. Rozumíme tomu, že je těžké se rozhodnout pouze na základě obrázků a popisků, proto chceme usnadnit váš výběr poskytnutím reálných vzorků. Naše vzorky vám umožní lépe se seznámit s kvalitou materiálů, barevnými odstíny a strukturami povrchů, které nabízíme. Díky nim můžete v klidu doma rozmyslet a porovnat jednotlivé dekory, abyste zjistili, který z nich je vhodný právě pro vaše prostředí. Vyzkoušejte si různé kombinace a nechte svou fantazii pracovat při hledání toho nejlepšího řešení.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
vzorky (1)
Doprava zdarma
499 Kč
47

Co se týče doručení vzorků, chceme vám co nejvíce vyjít vstříc. Proto jsme se rozhodli poskytnout vám tento servis zcela zdarma. Naše společnost si zakládá na spokojenosti zákazníků a ráda pomáhá s jejich rozhodováním. Pokud se nakonec rozhodnete pro nákup našich panelů a vrátíte nám vzorky zpět, jako poděkování za vaši důvěru Vám nabídneme slevu 1000,- Kč na vaší objednávku.

Doufáme, že tato možnost objednání vzorků designových panelů vám usnadní rozhodování a pomůže najít ten správný dekor pro váš domov či kancelář. Jsme zde pro vás a pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. Budeme rádi, když nám dáte šanci ukázat vám kvalitu našich produktů a služeb.

Česká firma
Česká firma
Jsme česká firma se stabilním zázemím od roku 2012.
Zboží máme skladem
Garance doručení
a odesíláme do 2. dne z našeho skladu na úpatí Železných hor.
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
nad 39 900 Kč, menší objednávky doručíme za 490 Kč.
Velkoobchod
Velkoobchod
Nabízíme velkoobchodní spolupráci.