Velkoobchod (B2B)

Vážení partneři, dovolte nám Vám představit jedinečnou nabídku, pro všechny, kteří jsou nějakým způsobem zapojeni do světa interiérového designu, architektury a stavebnictví. Jsme zavedená společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, která se specializuje na špičkové produkty a služby v daném oboru. A právě tuto naši odbornost bychom rádi nabídli v rámci velkoobchodní spolupráce všem showroomům, internetovým obchodům architektům, designérům a stavebním firmám.

Showroomy / internetové obchody
Jsou pro nás klíčovými partnery zprostředkující kontakt s konečným zákazníkem. Nabízím možnost prezentovat naše produkty ve Vašich prodejnách a tím rozšířit Vaši nabídku o kvalitní a unikátní zboží, které obohatí Vaše portfolio a zvýší Vaši konkurenceschopnost.
Architekti či designéři
Pokud jste architekt či designér, víme, jak je důležité mít k dispozici širokou škálu produktů a materiálů, které umožní realizovat Vaše kreativní vize a přitom splňují všechny technické a funkční požadavky. Naše spolupráce nabízí přístup k širokému sortimentu zboží, které Vám pomůže překonat jakékoliv návrhářské výzvy.
Stavební firmy
Jsme připraveni poskytnout velké množství a splnit náročné požadavky jak z hlediska kvality, certifikací tak i z hlediska dodacích lhůt. Rádi bychom Vám nabídli naše produkty a služby, které jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Cílem naší nabídky velkoobchodní spolupráce je vytvořit silné partnerství, které povede k vzájemnému prospěchu. Jsme přesvědčeni, že naše produkty a služby mohou rozšířit Vaše obchodní možnosti a přispět k Vašemu úspěchu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Máte zájem o bližší informace a ceník na míru? Neváhejte nás kontaktovat: +420 466 566 198