O nás

Vítejte na stránce "O Nás" společnosti Silento! Jsme rádi, že jste nás navštívili a těšíme se na příležitost sdílet s vámi náš příběh, kdo jsme a co máme zákazníkům jako vy nabídnout.

Představte si toto:

  • Sedíte s obchodním partnerem v hlučné kavárně plné lidí a pokoušíte se vést důležitý obchodní rozhovor, ale neslyšíte ani slovo. 
  • Sedíte se zaměstnanci na pravidelném pondělním meetingu v zasedací místnosti která má nepříjemné ozvěny.
  • Sedíte s přáteli v obývacím pokoji, užíváte si skvělou zábavu, posloucháte dobrou muziku ale v místnosti jsou nepříjemné ozvěny a hlasy se nepříjemně nesou. 

Zažili jste to? Bylo to frustrující? Pak jste zde správně!

My jsme tyto situace zažívali takřka denně, a právě to nás vedlo k rozhodnutí najít řešení a tak vznikl  společnost Silento - firma zaměřená na designové akustické panely pro interiérové použití.

Naše zákazníky vidíme ve dvou hlavních skupinách. Jednak jsou to firmy, kterým záleží na pohodlí svých zaměstnanců i klientů - kanceláře, hotely, restaurace nebo kavárny. Druhou skupinu tvoří jednotlivci hledající řešení pro své domovy - ať už potřebujete klidný prostor pro práci z domova nebo chcete vytvořit útulnější atmosféru v obývacím pokoji.

V Silento se zaměřujeme na inovace a kreativitu. Nejsme jako ostatní - naše produkty nejenže přinášejí skvělé akustické řešení, ale také estetický dojem, který odráží jedinečnost každého prostoru. Nabízíme širokou škálu designů, barev a materiálů, abychom vyhověli každému stylu a potřebě.

 

Proč byste si tedy měli vybrat právě nás?

Inovace

Naše akustické panely jsou navrženy s ohledem na moderní technologie a nejnovější trendy.

Kvalita

Zajistíme, že používáme jen ty nejkvalitnější materiály pro maximální odhlučnění a dlouhou životnost.

Design

Nabízíme unikátní estetiku, která promlouvá k vašemu vkusu a osobnosti.

Flexibilita

Ať už potřebujete komplexní řešení pro velký prostor nebo jen pár panelů pro menší místnost, jsme tu pro vás.

Přátelský přístup

Naše spokojenost je spokojenost našich zákazníků, proto je pro nás důležité budovat dobré vztahy a poskytovat prvotřídní zákaznický servis.

Certifikace

Veškeré naše produkty prochází certifikačním procesem - jsou proto nezávadné a v nejlepší kvalitě.

Doufáme, že náš příběh vás oslovil a že si zvolíte Silento pro své řešení. Chceme být součástí vaší cesty k lepšímu, klidnějšímu a krásnějšímu prostředí.

Těšíme se na spolupráci s vámi!