Vraťte nám vzorky a získejte 1000,- Kč

Chtěli byste si proměnit svůj domov s pomocí našich kvalitních panelů, ale nejste si jisti, který dekor by se vám nejvíce líbil? Máme pro vás řešení. Objednejte si vzorky našich panelů. Ty vám umožní nejen vidět, ale také cítit texturu a kvalitu materiálů, které používáme.

Jakmile budete mít vzorky v ruce, můžete si je v klidu prohlédnout a porovnat je přímo na místě realizace. A to vše v klidu domova nebo kanceláře bez časového presu - vybrat si z mnoha dekorů totiž není jednoduché, tomu rozumíme. Můžete pokládat vzorky vedle vašeho nábytku, podívat se na ně za různých světelných podmínek a porovnat je s ostatními prvky vašeho interiéru.

Jakmile se rozhodnete, který dekor je pro vás ten pravý, stačí nám vrátit vzorky. Nemusíte se obávat, že byste museli cestovat někam daleko nebo se obtěžovat s čekáním fronty na poště. Vzorky nám můžete vrátit prostřednictvím jakékoliv pobočky Zásilkovny. Je to rychlé, snadné, pohodlné a především zdarma.

A to není vše. Když nám vrátíte vzorky, odměníme vás za to. Za vrácené vzorky dostanete slevový kupon na 1000,- Kč na nákup panelů. Takže nejenže máte možnost vyzkoušet si naše vzorky a rozhodnout se v pohodlí domova, ale také získáte výhodnou slevu, kterou můžete využít při nákupu vašich nových panelů.

Zpětný kód pro Zásilkovnu: 99055624