Akustické panely Silento

Česká firma
Rychlá expedice
Certifikáty kvality
Vše skladem
Proč zvolit panely Silento
Kvalita MDF

Použité MDF v panelech Silento je synonymem pro vynikající kvalitu ve světě stavebních materiálů. Tento materiál kombinuje technologický pokrok s ohledem na životní prostředí, což ho činí ideální volbou pro moderní interiérové aplikace. Splňuje přísné normy pro bezpečnost a zdraví. Jeho vynikající zvuková izolace a odolnost vůči deformacím z něj činí skvělý materiál.

Povrchová úprava

Trvanlivost, krása a snadná údržba! Levné panely mohou na první pohled lákat, ale často skrývají nedokonalosti, které se postupem času projeví. U nás v Silentu však stavíme na trvanlivosti a jednoduché údržbě. Naše lamely jsou vyrobeny s pečlivým ohledem na kvalitu, od detailního broušení dřeva po lesklé leštění a použití kvalitního uzavření olejovoskem.

Certifikáty

Jsme hrdí na to, že naše dřevěné panely mají ekologickou certifikaci FSC™ a PEFC™, což zaručuje udržitelnost lesního hospodářství. Akustický podklad našich panelů je vyráběn speciální technologií z recyklovaných PET lahví, což znamená, že přispíváme k ochraně životního prostředí.

Akustika

Zvuková kvalita ve vašem prostoru je klíčovým prvkem pohodlí a produktivity. Naše akustické panely nejsou jenom vizuálně přitažlivé, ale také přinášejí měřitelný rozdíl ve zlepšení zvukové akustiky vašeho prostoru. Rozhodli jsme se nekompromisně investovat čas do výběru optimální hustoty akustické plsti, aby naše panely dosahovaly špičkových výsledků. Každý krok v našem výrobním procesu je navržen tak, aby poskytoval optimální zvukovou absorpci, a to vše je potvrzeno certifikací dle ČSN ISO 354 (730535).

V čem jsou panely Silento jiné?

Náš produkt je inspirován skandinávským designem, který v sobě nese jednoduchost, eleganci a minimalismus. Panely Silento jsou vyrobeny z přírodního dřeva a přinášejí do vašeho interiéru příjemnou atmosféru spojenou s přírodou.

Naši spokojení zákazníci

Robin H., Zlín

Realizace panelů v jídelním koutu, který je součástí obývacího pokoje. Použitý dekor Dub světlý olej. Součástí instalace je i LED pásek, který příjemně umocňuje útulnou atmosféru domova.

Petra J., Havířov

Relativně netradiční umístění panelů v předsíni - na panely jsou přišroubovány věšáky na bundy a celou instalaci vkusně doplňuje velké zrcadlo.

NejFake, Praha

Spolupráce s influencerem NejFake přinesla tento velmi povedený televizní koutek. Realizace probíhala svépomocí. Společně s ambientním osvětlením za televizí jde o velmi povedenou instalaci.

Marie H., Plzeň

Pracovna, konkétně čtecí koutek s pohodlným křeslem vkusně doplněný designovými panely.

FAQ

Jakým způsobem doručujete panely?

Panely posíláme přepravní službou TOP Trans.

Jaký je rozdíl mezi panelem Dub a Dub olej?

Jedná se o stejný dekor, lamely jsou však ošetřeny olejem, díky kterému vypadají trochu jinak.

Je instalace dřevěného akustického panelu složitá?

Ne, instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nástroje. K panelu dostanete také přehledné instrukce k instalaci. Doporučujeme také navštívit kategorii příslušenství, kde najdete věci které by se vám mohli k instalaci hodit.

Jaká panely Silento udržovat?

Dřevěný akustický panel je snadno udržovatelný. Stačí jej pravidelně otírat suchým nebo lehce vlhkým hadříkem a jednou za čas můžete panel vysát s nástavcem na prach.

Jaká je životnost dřevěného akustického panelu?

S minimální údržbou a péčí mohou naše dřevěné akustické panely vydržet mnoho let bez ztráty své akustické účinnosti.

Spojte se s přírodou

Silento je vyroben z přírodních dřevěných materiálů, které jsou udržitelné a ekologické. Díky tomu se panely snadno spojí s přírodou a vytvoří příjemné a útulné prostředí.

Náš produkt je inspirován skandinávským designem, který v sobě nese jednoduchost, eleganci a minimalismus. Panely Silento jsou vyrobeny z přírodního dřeva a přinášejí do vašeho interiéru příjemnou atmosféru spojenou s přírodou.

Dokonalý vzhled

Pokud hledáte způsob, jak vylepšit interiér svého bytu, domu nebo komerčního prostoru, Silento panely jsou tou správnou volbou. Připojte se k naší exkluzivní komunitě spokojených zákazníků a přineste do svého prostoru krásu, akustický komfort a udržitelnost.

Silento je ideální pro vytvoření útulného a příjemného prostředí. Díky akustické vrstvě snižuje dobu dozvuku v místnosti a zlepšuje akustiku. Panely jsou vyrobeny z přírodních dřevěných materiálů, které se snadno spojí s přírodou.

Bestsellery

Máme zájem o spolupráci s designéry, architekty, obchodními zástupci a e-shopy. Rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu včetně vzorkovníku, katalogu a exkluzivního ceníku. Dejte nám vědět, jak můžeme spolupracovat na vytvoření krásných a funkčních interiérů pro vaše klienty. Buďte součástí naší příběhu a spojte se s námi ještě dnes!

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
nebo nás kontaktujte
+420 466 566 198

Po-Pa 8:00-17:00

Sledujte nás